LAZERMARKET MARKALAMA VE KAYNAK MAKİNALARI
lazermarket logo

LAZERMARKET Markalama Kaynak Makine San., uzun yıllara dayanan lazer deneyimi ile lazer markalama makinası imalatı, fason lazer markalama ve lazer kaynak hizmeti vermektedir.  
 
Deneyimli kadromuz ile en gelişmiş lazer markalama sistemi olan FİBER LAZER markalama makinalarının üretimi, Scanlab’ın Türkiye temsilciği, dünyanın en önemli lazer üreticisi Rofin’in resmi distribütörü ve Türkiye’deki tek servis sağlayıcısı LAZERMARKET aynı zamanda fason lazer markalama ve lazer kaynak ile hizmetinizdedir.  
 
2006 yılında başlayan Ar-Ge çalışmalarımız sonucu ilk Fiber Lazerin üretiminin ardından günümüze kadar Otomotiv, Kuyumculuk, Medikal ürünler, Reklamcılık&Promosyon, Makine imalatı, Hayvan küpesi, Elektronik, Kesici takımlar, Pantograf, Silah sanayi, Savunma sanayi, Armatür, Hırdavat gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren TAİ, TEİ, Schneider Elektrik, Arçelik, Baykal Makine, MKE gibi önemli firmalara Fiber Lazer kurulumunu gerçekleştirdik.  
 
Lazer kaynak sistemleri olarak Rofin marka lazer kaynak makinalarının satış ve servis hizmetini de sağlamaktayız. Bütün şubelerimizde de fason kaynak hizmetimiz devam etmektedir.

LAZERMARKET LAZER MARKALAMA KAYNAK SAN.

FİBER LAZER MARKALAMA MAKİNASI İMALATI-SATIŞ-SERVİS

LAZER KAYNAK MAKİNASI SATIŞ-SERVİS

ROFİN TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ
 
FASON LAZER MARKALAMA 

FASON LAZER KAYNAK 

LAZER MAKİNALARI SERVİS-YEDEK PARÇA

www.lazermarkalama.net
Hayvan Küpesi Markalama
Metal markalama
alüminyum markalama
altın markalama
lazer pantograf